Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Radcowie zrobieni na szaro

10.06.2015, 07:31; Aktualizacja: 10.06.2015, 07:34

Kolejny etap prowadzonej przez stołeczną OIRP kampanii wizerunkowej przyniósł pewną niespodziankę.

Reklama

Są nią niecodzienne plakaty, które – podobnie jak eksponowane od listopada 2014 r. bilbordy i reklamy – zachęcają do korzystania z usług profesjonalnych prawników i uświadamiają obywatelom, że od 1 lipca radcowie zyskują nowe uprawnienia. Tym razem przekaz został wzmocniony przez wykorzystanie... rysunków. Sympatyczne scenki, które przykuwają wzrok i nie przytłaczają prawniczym klimatem można już zobaczyć na citylightach na ulicach Warszawy. Na obrazkach dominują odcienie szarości lekko tylko przełamanej niebieskimi detelami (takimi jak, rzecz jasna, żaboty przy togach).


Pozostało jeszcze 49% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Artykuły powiązane
   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.