Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Promotorzy mediacji zostaną docenieni

21.10.2015, 13:28; Aktualizacja: 21.10.2015, 13:35

Z inicjatywy KIRP 28 października podczas konferencji organizowanej przez FOR i Lewiatan wręczone zostaną nagrody zasłużonym dla mediacji w Polsce.

Reklama

W programie spotkania jest m.in. wystąpienia prof. Leszka Balcerowicza z Forum Rozwoju Obywatelskiego, Henryki Bochniarz z Lewiatana i dr hab. Ewy Gmurzyńskiej z Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA UW. W dyskusjach panelowych wezmą udział m.in. wiceminister Mariusz Haładyj i Jeremi Mordasiewicz.


Pozostało jeszcze 19% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.