Piątek, 9 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Prawnicy zjednoczeni w sporcie

26.02.2016, 17:36
 • Wyślij
 • Drukuj

Osiem reprezentujących różne zawody prawnicze drużyn zmierzy się podczas IV Halowego Turnieju Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych organizowanego przez OIRP w Gdańsku.

Reklama

W tym roku akces zgłosiły ekipy reprezentujące izbę komorniczą w Gdańsku, izby radcowskie w Bydgoszczy, Olsztynie, Toruniu, Szczecinie i Gdańsku oraz izby adwokackie w Warszawie i Gdańsku.

Rozgrywki odbędą się 5 marca w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim (ul. Niemcewicza 1). - Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania i wspierania swoich drużyn w turnieju. Jesteśmy przekonani, że piłkarze odwdzięczą się wysokim poziomem sportowym zawodów, a wszystko w doskonałej atmosferze, w duchu fair play – podkreśla Marcin Czugan, kapitan drużyny OIRP Gdańsk.

Prawnik.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

ESZA

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.