Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Prawnicy zjednoczeni w sporcie

26.02.2016, 17:36
 • Wyślij
 • Drukuj

Osiem reprezentujących różne zawody prawnicze drużyn zmierzy się podczas IV Halowego Turnieju Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych organizowanego przez OIRP w Gdańsku.

Reklama

W tym roku akces zgłosiły ekipy reprezentujące izbę komorniczą w Gdańsku, izby radcowskie w Bydgoszczy, Olsztynie, Toruniu, Szczecinie i Gdańsku oraz izby adwokackie w Warszawie i Gdańsku.

Rozgrywki odbędą się 5 marca w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim (ul. Niemcewicza 1). - Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania i wspierania swoich drużyn w turnieju. Jesteśmy przekonani, że piłkarze odwdzięczą się wysokim poziomem sportowym zawodów, a wszystko w doskonałej atmosferze, w duchu fair play – podkreśla Marcin Czugan, kapitan drużyny OIRP Gdańsk.

Prawnik.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

ESZA

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.