Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Radcowski konkurs popularny wśród młodzieży

04.04.2016, 12:00; Aktualizacja: 04.04.2016, 12:19
 • Wyślij
 • Drukuj

Blisko 1800 uczniów ze 180 szkół wzięło udział w konkursie wiedzy o prawie organizowanym przez samorząd radcowski.

Reklama

I etap konkursu odbył się 30 marca. Największą popularnością cieszył się w woj. dolnośląskim, wielkopolskim, świętokrzyskim i śląskim.

- Kolejne etapy (wojewódzkie i centralny) odbędą się w najbliższych miesiącach - informuje rzecznik prasowy KRRP Stefa Mucha.

Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych organizuje konkurs po raz pierwszy w ramach programu „Szkoła bliższa prawu”.

PS/źródło: KIRP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.