Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Bez zmian w Łodzi, Białymstoku i Wałbrzychu

21.06.2016, 11:44; Aktualizacja: 21.06.2016, 12:12
 • Wyślij
 • Drukuj

Nowego dziekana wybrano z kolei w Toruniu.

Reklama

Ponad 120 delegatów reprezentujących blisko dwutysięczną izbę radców prawnych w Łodzi dokonało wyboru władz samorządu. Dziekanem na kolejną kadencję został Grzegorz Wyszogrodzki, który był jedynym kandydatem na to stanowisko.

Do zmiany dziekana nie doszło też w OIRP w Białymstoku. Zgromadzenie ponownie wybrało Andrzeja Kalińskiego na to stanowisko.

Status quo zachowano także w Wałbrzychu. Dziekanem na kolejną kadencję został tam Sławomir Majka, który był jedynym kandydatem na szefa tej izby.

Do nowego rozdania doszło natomiast w Toruniu. Dziekanem wybrano Ryszarda Wilmanowicza, który zastąpił na tym stanowisku Stefana Muchę.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.