Piątek, 9 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Bez zmian w Łodzi, Białymstoku i Wałbrzychu

21.06.2016, 11:44; Aktualizacja: 21.06.2016, 12:12
 • Wyślij
 • Drukuj

Nowego dziekana wybrano z kolei w Toruniu.

Reklama

Ponad 120 delegatów reprezentujących blisko dwutysięczną izbę radców prawnych w Łodzi dokonało wyboru władz samorządu. Dziekanem na kolejną kadencję został Grzegorz Wyszogrodzki, który był jedynym kandydatem na to stanowisko.

Do zmiany dziekana nie doszło też w OIRP w Białymstoku. Zgromadzenie ponownie wybrało Andrzeja Kalińskiego na to stanowisko.

Status quo zachowano także w Wałbrzychu. Dziekanem na kolejną kadencję został tam Sławomir Majka, który był jedynym kandydatem na szefa tej izby.

Do nowego rozdania doszło natomiast w Toruniu. Dziekanem wybrano Ryszarda Wilmanowicza, który zastąpił na tym stanowisku Stefana Muchę.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.