Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Wiceprezes KRRP dziekanem w Lublinie

15.09.2016, 13:06; Aktualizacja: 15.09.2016, 13:28
 • Wyślij
 • Drukuj

Arkadiusz Bereza został po raz drugi dziekanem rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie.

Reklama

Funkcję tę pełnił już w latach 2007-2013. W tegorocznych wyborach był jedynym kandydatem i uzyskał 140 spośród 141 ważnie oddanych głosów.

Dr hab. Arkadiusz Bereza, to obecny wiceprezes Krajowej Rady Radców Prawnych. Kieruje też Ośrodkiem Badań, Studiów i Legislacji. Przez wiele lat pracował jako radca prawny w ministerstwach oraz w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Od 2007 r. jest arbitrem w Sądzie Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Jest również pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Wydziale Prawa i Administracji UMCS i kieruje Katedrą Teorii Organizacji i Kierownictwa w Instytucie Administracji i Prawa Publicznego.

PS/źródło: KIRP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.