Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Reakcja środowiska ws. ataków na sędzię z Niska

10.08.2015, 18:49; Aktualizacja: 10.08.2015, 19:23

"Iustitia" oraz Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce wyrażają swój sprzeciw wobec ataków na sędzię Sądu Rejonowego w Nisku, podejmowanych w szczególności przez osoby publiczne.

Reklama

W grudniu ub.r. Katarzynie i Sławomirowi Bułatom sąd odebrał trójkę małoletnich dzieci. 11-letnią Kingę i 6-letnią Klaudię umieszczono w placówce opiekuńczo-wychowawczej, a czteromiesięczną Sabinę oddano do rodziny zastępczej. Po tym orzeczeniu na sędzię spadła fala krytyki.


Pozostało jeszcze 72% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.